NASZE USŁUGI

ElevateArt wychodzi na przeciw małym i średnim przedsiębiorstwom. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wizerunku firm. Dziękujemy, że poświęciłeś nam swój czas na poznanie naszej oferty.

Strony WWW i Sklepy internetowe

Nowoczesne, funkcjonalne, minimalistyczne. Takie właśnie są nasze strony WWW.
Dbamy o najdrobniejsze szczegóły, ubieramy w niepowtarzalną szatę graficzną, wdrażamy i promujemy w internecie.

CMS

Tworzymy strony w oparciu o systemy zarządzania treścią (CMS).

RESPONSYWNE

Strony, które przygotowujemy są w pełni responsywne i dostosowane do wszystkich urządzeń mobilnych.

eCommerce

Tworzymy zaawansowane sklepy internetowe. Przeanalizujemy rynek, zadbamy o kanał sprzedaży tak, by Państwa witryna jak najszybciej zaczęła przynosić korzyści. Nasze sklepy oparte są o najnowsze technologie WooCommerce, Magento, Prestashop, OpenCart, osCommerce.

Projektowanie graficzne

Tworzymy kreacje graficzne na potrzeby druku i internetu. Podążamy za światowymi trendami projektowania, co sprawia, że nasze prace są nowoczesne, kreatywne i użytkowe.

DRUK

Projektujemy i drukujemy wizytówki, ulotki, plakaty, papiery firmowe, oferty, broszury i inne materiały identyfikacji wizualnej.

INTERNET

Tworzymy grafiki na potrzeby internetu. Począwszy od bannerów statycznych i animowanych, poprzez layouty stron www, po oferty i mailingi online.

Pozycjonowanie SEO / SEM

Wieloletnie doświadczenie w optymalizacji stron sprawia, że wiemy co zrobić, by Państwa strona znalazła się na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania.

Google Adwords i Social Media

Odpowiednio zbudowana strona wymaga odpowiedniej promocji. Najszybszym i najskuteczniejszym sposobem jest reklama w Google Adwords. Dzięki naszym kampanią liczba Państwa potencjalnych klientów znacznie wzrośnie. Zadbamy także o prowadzenie Państwa kanałów społecznościowych (Facebook, Google+, Instagram itp)

Video i postprodukcja

Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie Dji. Do naszych produkcji wykorzystujemy drony i gimbale Dji. Dzięki temu uzyskujemy najwyższej jakości obraz z idealną stabilizacją.

Ostatni etap naszej pracy, to postprodukcja, która odbywa się na profesjonalnym sprzęcie do montażu filmowego i efektów specjalnych.

Ujęcia z lotu ptaka

Jesteśmy licencjonowanymi pilotkami dronów. Potrafimy uchwycić nawet najtrudniej dostępne miejsca. Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdą koncepcję.

Stabilizacja i ujęcia

W swojej pracy wykorzystujemy gimbale Dji, dzięki temu nasze ujęcia są niczym z kina. Doskonała stabilizacja, obraz 4k technologia Slow Motion (100 k./s).

Postprodukcja

Ostatni proces realizacji to postprodukcja. Dobranie odpowiedniej ścieżki dźwiękowej, montaż, efekty dźwiękowe i animacje przy wykorzystaniu oprogramowania na którym pracuje Hollywood.

Copywriting

Posiadamy 14 letnie doświadczenie w przygotowywaniu treści na potrzeby stron internetowych, ofert, prezentacji. Przygotowane przez nas teksty są nieszablonowe, kreatywne i zawierają odpowiednie słowa kluczowe.

Zapraszamy do kontaktu

Profesjonalne rozwiązania w zasięgu ręki. Zapraszamy

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart